W Twoim koszyku jest 0 produktów, Suma: 0,00zł
anteny.pl
Kategorie
Co nowego?
Uchwyt TV Pixel Twin - stołowy 100x100 13”-27”Uchwyt TV Pixel Twin - stołowy 100x100 13”-27”

Cena: 88,62zł netto
109,00zł brutto
UCHWYT BIURKOWY/STÓŁ TV AX PIXEL SINGLE 13''-27''UCHWYT BIURKOWY/STÓŁ TV AX PIXEL SINGLE 13''-27''

Cena: 59,00zł netto
59,00zł brutto
TUNER DVB-T ALMA THD 2761 biały / czarnyTUNER DVB-T ALMA THD 2761 biały / czarny

Cena: 72,36zł netto
89,00zł brutto
Repeater wifi M-LIFE  300Mbps ML0705Repeater wifi M-LIFE 300Mbps ML0705

Cena: 50,41zł netto
62,00zł brutto
Kabel Sieciowy RJ45/RJ45 kat.6 UTP 5m skretka - PatchcordKabel Sieciowy RJ45/RJ45 kat.6 UTP 5m skretka - Patchcord

Cena: 9,76zł netto
12,00zł brutto

Elektroniczna niania BLOW super cena !

Cena: 79,67zł netto
98,00zł brutto
Model produktu:
Stan magazynowy: 123
Zamawiam sztuk:
Elektroniczna niania BLOW super cena !

 

Elektroniczna niania BLOW to urządzenie szczególnie przydatne dla rodziców / opiekunów. Umożliwia swobodne przemieszczanie się w zasięgu działania urządzenia nie tracąc jednocześnie nadzoru  nad dzieckiem / osobą wymagającą opieki. Urządzenie składa się z dwóch modułów - nadawczego, który umieszcza się w pomieszczeniu dziecka / osoby wymagającej opieki, oraz  odbiorczego - dla rodzica / opiekuna. Moduł nadawczy transmituje drogą radiową do modułu odbiorczego wszelkie dźwięki z otoczenia w którym został zainstalowany. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoba sprawująca opiekę słyszy wszystko co dzieje się w monitorowanym pomieszczeniu. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją obsługi przed użyciem urządzenia.

INSTALACJA

A. Moduł nadawczy (nadajnik) należy umieścić w pomieszczeniu które będzie monitorowane - pokój dziecka / osoby wymagającej opieki. Nadajnik wymaga podłączenia do standardowego gniazda napięcia 230V.

B. Moduł odbiorczy (odbiornik) należy umieścić w pomieszczeniu rodzica / opiekuna. Odbiornik wymaga do prawidłowego działania 4 baterii AAA, które należy umieścić w gniazdach wewnątrz jego obudowy. Zalecane jest używanie baterii alkalicznych w celu maksymalnego wydłużenia czasu działania. W czasie instalacji / wymiany baterii należy się upewnić, że są one prawidłowo zamontowane w gniazdach (biegun dodatni i ujemny jest we właściwym położeniu). Moduł odbiorczy może być również zasilany poprzez zewnętrzny zasilacz DC 9V / 200 mA (wtyk - biegun ujemny w środku). Podłączenie zewnętrznego źródła energii automatycznie odłącza zasilanie z baterii. W przypadku długiego czasu nasłuchiwania bez konieczności przemieszczania się do innych pomieszczeń, ten sposób zasilania odbiornika jest zalecany.

WYBÓR KANAŁU PRACY

Elektroniczna niania BLOW może pracować na jednej z dwóch predefiniowanych częstotliwości. Standardowo oba moduły pracują na pierwszym kanale (CH1) i ustawienie to nie powinno być zmieniane jeśli nie występują żadne problemy w odsłuchu. W przypadku, gdy praca urządzenia nie jest prawidłowa i występują zakłócenia w odbiorze, należy w obu modułach przełączyć kanał na drugi (CH2). Odpowiedni przełącznik znajduje się zarówno w nadajniku jak i odbiorniku. Należy pamiętać, że aby zestaw działał prawidłowo, oba moduły muszą pracować na tym samym kanale (CH1) lub (CH2). 

MONTAŻ

Istnieją trzy podstawowe możliwości montażu elementów zestawu:
1. Zarówno nadajnik jak i odbiornik posiada płaską podstawę co umożliwia jego stabilne postawienie na każdej płaskiej powierzchni.
2. Moduły posiadają z tyłu obudowy otwory montażowe, które umożliwiają ich montaż na ścianie
3. Odbiornik posiada ponadto pasek z klipsem

W celu jak najlepszego działania zaleca się aby nadajnik montować maksymalnie w promieniu 3 metrów od dziecka / osoby wymagającej opieki. Nie należy ustawiać modułów w miejscach gdzie mogą być one wystawione na działanie wysokiej temperatury, wilgoci lub innych niekorzystnych czynników.

ZASIĘG DZIAŁANIA

Średni zasięg działania zestawu w warunkach domowych to 30 - 50 metrów. Zasięg jest ponadto uzależniony od stopnia naładowania baterii oraz innych czynników środowiskowych i konstrukcyjnych budynku (np. grubość ścian, wykorzystane materiały itp.). Zaleca się przeprowadzenie własnych testów zasięgu zestawu w celu najbardziej efektywnego użytkowania i optymalnego ustawienia zarówno nadajnika jak i odbiornika.

NADAJNIK

1. Podłącz nadajnik do źródła zasilania i ustaw w pomieszczeniu, które ma być monitorowane. Zapalona zielona dioda - sygnalizuje, że urządzenie jest włączone.

2. Za pomocą potencjometru ustaw czułość nadajnika (aktywacja nadawania zostaje zainicjowana poprzez dźwięki dobiegające z otoczenia w związku z czym istotne jest ustawienie czułości. W pomieszczeniach gdzie z reguły jest bardzo cicho lub też w nocy - zwykle wystarcza minimalna czułość, natomiast w miejscach gdzie dźwięki otoczenia są wyraźniejsze - czułość wyższa. Zalecane jest przetestowanie urządzenia i dobranie odpowiedniej czułości nadajnika na podstawie indywidualnych wniosków z  testów). Nadawanie sygnalizowane jest poprzez świecenie czerwonej diody nadajnika.

ODBIORNIK

1. Zamontuj baterie w odbiorniku lub podłącz odbiornik do zewnętrznego źródła zasilania. Włącz odbiornik za pomocą potencjometru głośności. Zapalona zielona dioda - sygnalizuje, że urządzenie jest włączone.

2. Potencjometrem głośności ustaw poziom dźwięku. Odbiornik wyposażony jest również w 5 diod sygnalizujących poziom odbieranego dźwięku.

Recenzje dla produktu

Autor recenzji:
Tekst recenzji:
Ocena produktu: zły dobry
IMAGE_REVIEWS
Zobacz inne produkty z tej kategorii
«
»
Zobacz także
MOCNY Rozgałęźnik gniazda zapalniczki 4 gniazda
MOCNY Rozgałęźnik gniazda zapalniczki 4 gniazda
Podkładka - Peiying GUMIZ GEKON
Podkładka - Peiying GUMIZ GEKON
Karta Pamięci  16Gb MicroSD / SD uniwersalna
Karta Pamięci 16Gb MicroSD / SD uniwersalna
ZEGAREK SZPIEGOWSKI KAMERA FULL HD 4xIR + pendrive 8GB
ZEGAREK SZPIEGOWSKI KAMERA FULL HD 4xIR + pendrive 8GB
Słuchawki douszne Azusa SN-577MP Jack 3,5
Słuchawki douszne Azusa SN-577MP Jack 3,5
Micro SD 16GB SDHC, PEŁNA GWARANCJA, FAKTURA VAT
Micro SD 16GB SDHC, PEŁNA GWARANCJA, FAKTURA VAT
Nowośc Mikser karaoke 2x mikrofon Funkcja ECHO !
Nowośc Mikser karaoke 2x mikrofon Funkcja ECHO !
ZEGAREK SZPIEGOWSKI KAMERA + pendrive 16GB
ZEGAREK SZPIEGOWSKI KAMERA + pendrive 16GB


Wzmacniacze

Copyright © 2011 osCommerce
Powered by dodatki dla osCommerce